HitnSpin Bonus bez depozytu w kasynie HitnSpin
★★★★☆
DOSTAWCA KASYNA: 150 darmowych spinów dla Alexi w przygodzie na Wschodzie
PayPal Visa MasterCard

Drugi e-book w kolekcji

Poszukaj szybko ilustrowanej kolekcji dla dzieci „Dziennika Wurtheringtona”, gdy RJ skupi się na opowieściach, które mogą zachwycić czytelników przez kilka lat. Każdy może z wyprzedzeniem przyjrzeć się dziełu sztuki, odwiedzając witrynę http://fineartamerica.com/profiles/reynold-jay.html? Strona główna zostanie odkryta pod adresem http://biccomix.com/seedsfromheaven.htm. Możesz także skorzystać z łącza Twitter na tej stronie. tab=artworkgaleries i obejrzyj ponad 400 dzieł sztuki z tej serii. Książki z Dziennika Wurtheringtona to:

Mała laleczka (E-książka pierwsza)………….. już dostępna

Tammy i Deklaracja Niepodległości… już tam

Tammy, Poznaje Ali Babę i czterdziestu złodziei… jest już dostępna

Tammy i kalifornijska gorączka złota…………. już tam jest

Tammy spotyka Williama Tella………………………. już dostępne

Faktura Buffalo i specyfikacja kucyka………….. już dostępne

Faktura Buffalo i Indianie…………………………. już dostępna

Robin Hood i Magna Carta……………… już dostępne

RJ jest emerytowanym trenerem w szkole specjalnej i przedsiębiorcą. Niepełnosprawni bohaterowie zwykle pojawiają się w jego powieściach, zwłaszcza w „Pochyl się pod wiatr”, który jest na wpół biograficznym opisem jego doświadczeń jako instruktora.

Wszystkie powieści można znaleźć w drukarniach i plikach do pobrania na Kindle.

Pierwsza powieść RJ-a, „Czterdzieści dni do Armageddonu”, jest już dostępna na całym świecie i na Twoim KINDLE. E-book 2 z tej kolekcji 2 jest już dostępny i kontynuuje fabułę z głównego e-booka.

Pierwsza odsłona „Nasion z nieba” (trzy połówki kolekcji) nosi tytuł „Pochyl się pod wiatr” i cieszy się ogromną popularnością na rynku światowym.

Drugi ebook z serii, „Złoto Mansa Musa”, thriller romantyczny i „Nasiona z nieba” (Pochodzenie i trzeci e-book) są już dostępne. Te trzy powieści zawierają historię Lancaster Household (Nasiona), jednakże nie jest to trylogia w tym samym starym znaczeniu. Opowieści są ze sobą luźno powiązane i stanowią osobne historie.

Ujawniono „Księgę Ra”, dziennik towarzyszący Seeds of Heaven. Wypróbuj wzór w Kindle, a następnie uzyskaj wersję drukowaną.

„Born to be Rich” to motywacyjny ebook, który analizuje, dlaczego należy tworzyć bogactwo, a następnie dokładnie opisuje, jak to osiągnąć.

Przykładowe centrum „Tiny Tim and the Tv” zdobyło prestiżową nagrodę HubNugget dla największego autora. Jeśli spodobają Ci się Huby, w których występują Tiny, Ben i Arch, prawdopodobnie zechcesz rzucić okiem na „Lean Against the Wind”, w którym występują te urocze postacie.

Przejdź do: http://hubpages.com/profile/Reynold+Jay. Możesz tam przeżyć przygodę, czytając krótkie opowiadania, teksty piosenek, oglądając filmy i publikując swoje opinie.

Dodaj komentarz